O mnie

Katarzyna Ledwożyw aka Missmedprima

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Kasia i pochodzę z Podkarpacia.
Moja historia zaczyna się wizją studiów medycznych i poprawą matury oraz przeprowadzką do Londynu. Praca w kilku miejscach i nauka w szkole językowej doprowadziła mnie do Artisans of Nutritional Science dla CNN i Cartoon Network w UK.

Kończyłam studia medyczne w czasie wybuchu wojny w Ukrainie. Studia w języku angielskim otworzyły mi wiele drzwi. W wakacje często wyjeżdżałam do pracy (opłacałam czesne), samodzielnie organizowałam praktyki i staże w szpitalach. Pod koniec studiów brałam udział w szkołach letnich na renomowanych uniwersytetach medycznych w Europie.

Piszę głównie dla siebie, bo to motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Może z czasem moje doświadczenia okażą się inspirujące dla innych.

Studiowałam General Medicine na Ivano-Frankvisk National Medical Univeristy. W związku z pandemią i częściową edukacją online zaczęłam uczyć angielskiego. Korzystając z pojawiających się okazji wyjechałam do Niemiec aby uczyć się kolejnego języka, pojawiłam się również na kursie w Danii. Wspieram rozwój kobiet w przemyśle oraz środowisku akademickim.