O mnie

Katarzyna Ledwożyw aka Missmedprima

Witaj na moim blogu!

Pochodzę z podkarpacia, mam 29 lat. Jakiś czas temu rozpoczęłam przygodę z dietetyką na UJ z wizją studiów medycznych. Poprawiłam maturę dostając się na studia niestacjonarne. Wyjechałam do Londynu. Praca w wielu miejscach i nauka w szkole językowej doprowadziła mnie do Artisans of Nutritional Science dla CNN i Cartoon Network w UK.

Obecnie kończę studia medyczne w języku angielskim na Ukrainie. Podczas studiów w wakacje często wyjeżdżałam do pracy (opłacałam czesne), samodzielnie organizowałam praktyki i staże w szpitalach. Piszę głównie dla siebie, bo to motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Może z czasem moje doświadczenia okażą się inspirujące dla innych.

Studiuję General Medicine na Ivano-Frankvisk National Medical Univeristy (szósty rok). W związku z pandemią i częściową edukacją online zaczęłam uczyć angielskiego. W ostatnie wakacje korzystając z okazji wyjechałam do Niemiec aby uczyć się kolejnego języka, pojawiłam się również na kursie w Danii. Wspieram rozwój kobiet w przemyśle oraz środowisku akademickim.